Malá indiánská pohádka

Dne 16. 2. 2023 měly naše děti ze 3. až 5. třídy, absolventi kroužku Anglické divadlo, velký den, kdy předvedly anglickou divadelní minihru s názvem „A Little Indian Tale“. A to hned dvakrát. 

V 5. vyučovací hodině předaly svým kamarádům ze 2., 3., 4. a 5. třídy prostřednictvím této pohádky krásné poselství o tom, že je moc dobře, že nejsme všichni stejní a každý umíme něco jiného, protože tak si můžeme užít daleko pestřejší zábavu, učit se od sebe a pomáhat si, když je někdo z nás v koncích. Spolužáci se na představení těšili a hercům drželi pěsti, dokonce vyrobili povzbuzující bannery. Během hry ani nedutali a na závěr ocenili skvělý výsledek velkým potleskem.

Odpoledne zahrály děti toto představení i pro své nejbližší a i přes technické problémy to zvládly naprosto fantasticky. 

Všem moc děkuji za nasazení, odvahu, týmového ducha a jedinečné herecké výkony!

Reakce dětí i rodičů jsou nám velkým povzbuzením do další práce, děkujeme za ně. Se souhlasem autorů sdílím zpětnou vazbu zde i prostřednictvím fotek.

“Moc povedené!!!! Jste dobří! Text nebyl jednoduchý a zhostili jste se jej výborně! Mnoho štěstí do další práce!”                                                                   P. Rešová

p. uč. Ponížilová

Fotogalerie zde.

Comments are closed