Projekty naší školky

 

Sbírka víček pro Kačenku

Naše děti z Mateřské školky v Ludéřově se s radostí zapojily do projektu Sbírka víček pro Kačenku.

Děkujeme všem, kteří nám nosí víčka, povídají si s dětmi o potřebě mít snahu pomáhat a i takovýmto jednoduchým způsobem přispět. Snad se Kačence opět podaří navštívit další rehabilitační pobyt a její zdraví se upevní.

Děkujeme paní Novákové za pomoc při organizaci a odvozu víček na Českou poštu do Drahanovic.

Děti s velkou snahou plnily krabice a chystali vše  k odvozu na Českou poštu.  Kačence jsme nakreslili pěkné obrázky a popřáli radost ze života.

  • Fotografie z této akce naleznete zde.

Pro další zájemce přeposíláme Informace z vebu:

http://katerina-podrazska.webnode.cz/novinky/

  • SBÍRKA VÍČEK JE ČASOVĚ NEOMEZENA! AKTUÁLNÍ INFORMACE O KAČENCE, TERAPIÍCH, MOŽNÉ POMOCI ATD. NALEZNETE NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE:   www.facebook.com/sbirkavicekprokacenku   DĚKUJEME ŽE NÁM POMÁHÁTE! :-)
  • Zdárně jsme zvládly druhý prázdninový pobyt na QRANCHi v Bezděkově. Kačenka je zase zpevněná, lépe se jí ťape, lépe sedí, celkově je stabilnější. Počasí nám přálo, jen na konci pobytu se znatelně ochladilo.  MOC VÁM VŠEM CO NÁM POMÁHÁTE DĚKUJEME! DÍKY VÁM KAČENKA MOHLA ABSOLVOVAT TENTO POBYT…

 

„Papír za papír“

Naše mateřská škola se v rámci ekologické výchovy v MŠ zapojila do projektu “Papír za papír“ organizovaného společností SUEZ Využití zdrojů a.s. . Účast v projektu spočívá v třídění papírového odpadu do modrého kontejneru od SUEZ Využití zdrojů a.s. .
Podle váhy odpadu získáme kredity, za které pak můžeme nakupovat do školky výkresy, toaletní papír a další papírové produkty z recyklovaného papíru. Moc prosíme všechny rodiče i přátele školy, které mají možnost nám touto formou pomoci, o spoluúčast.
Do mateřské školy můžete nosit použité noviny, letáky, časopisy, knihy-diáře-záznamníky bez vazby, sešity, papírové tašky bez plastové příměsi, popsaný kancelářský papír, výkresy. Hnědou a šedou papírovou lepenku, prosíme, noste co nejméně, společnost ji nepreferuje.
Přinesený papír prosím, vkládejte do kontejneru umístěného za hnědými vraty MŠ. O vstupu na zahradu MŠ informujte někoho ze zaměstnanců.

Předem všem účastníkům děkujeme :)

papir-za-papir-1

papir-za-papir-2